Noc s Andersenem 2018

Noc s Andersenem 2018

Noc s Andersenem 2018 vypukla už v podvečer. Všichni nadšení účastníci se sešli před školou a pod taktovkou paní učitelek hrdinně nakráčeli do školní budovy. Nejprve si museli přichystat své lože v podobě karimatky a spacáku a poté zvěděli, jaká překvapení na ně čekají.

Od půl sedmé nás čekala pohádková smršť, kterou na chvilku přerušila večeře.

Po vydatné večeři, další várce pohádek a dalších super úkolů a her, nás čekala událost ze všech nejočekávanější. Za svitu svíček zamířily děti, některé úplně poprvé, na stezku odvahy. Byla to kopa legrace, trochu strachu, ale nakonec to zvládl úplně každý.
Na konci dlouhé temné cesty se každému podařilo najít poklad.

Zážitky nás docela vyčerpaly a také nastal čas jít spát. Proběhla nucená hygiena, ale pak už se všichni (někteří i dobrovolně) zakopali do spacáků a usnuli.

…ale už jsme vzhůru! Někteří moc nespali, ostatním se z vyhřátých pelíšků vůbec nechtělo. Na závěr Andersena jsme se vrhli na buchty, které napekly maminky. Tak za rok AHOJ! AHOJ! AHOJ!