Plavecký výcvik 2018

Podrobné informace k plaveckému výcviku:

 

Od 14. 3. do 16. 5. 2018 bude každou středu probíhat povinný plavecký výcvik. Zabalte proto tento den dětem plavky, ručník, hygienické potřeby, plaveckou čepici, brýle a protiskluzovou obuv k bazénu! Děti absolvují 2 vyučovací hodiny plavání za sebou, přidejte jim tedy do batůžku i nějakou sladkostJ

Plavecký výcvik je hrazen z rozpočtu obce, doprava z projektu MŠMT.

Vzhledem k časové náročnosti spojené s dopravou i samotným výcvikem bude upraven rozvrh hodin. V tyto středy bude VÝUKA ZAČÍNAT V 7:30, abychom stihli 2 vyučovací hodiny před výcvikem. Náhrada vyučovacích hodin za plavecký výcvik proběhne dle rozvrhu, viz níže:

 

3.,4. tř. 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8.
út AJ ČJ M PRV VV
st – 7:30 ČJ M PLAV PLAV PLAV
čt AJ PRV ČJ M ČJ VV
ČJ M ČJ HV AJ

 

 

1.,2. tř. 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8.
út M ČJ PRV ČJ
st – 7:30 ČJ M PLAV PLAV PLAV
čt ČJ M ČJ VV

 

Mgr. Hana Bednářová

ředitelka školy