Škola v přírodě – 4. a 5. den

Čtvrtý den jsme začali krátkou procházkou do lesa, kde jsme hráli míčové hry, dopolední plavání bylo formou plaveckých her. Odpoledne jsme se občerstvili zmrzlinou a hráli si na hřišti. V odpoledním plavání jsme opakovali to, co už  jsme se naučili během pobytu. Po večeři proběhly velké přípravy na večerní diskotéku, která byla velmi krátká, protože jsme byli unaveni a po přečtení pohádky jsme zalehli do postele.

Poslední den nás čekala opět snídaně formou švédských stolů, kde jsme se vydatně najedli a šli jsme si balit věci a uklízet pokoje. Poté jsme si v klubovně společně shrnuli celý týden na škole v přírodě a dostali jsme od paní učitelek diplomy. Dopolední program v posledním plavání byl volnější, po té si pro nás instruktoři nachystali překvapení v podobě brožurek na památku. Po obědě nás čekala cesta domů, kde na nás čekali natěšeni rodiče.

Za nás paní učitelky moc děkujeme za super strávený týden se žáky!

Fotografie naleznete ve fotogalerii ZŠ.